Sportovní sukně s kraťáskama

Naše sportovní sukně s kraťáskami jsou vyrobeny z rychleschnoucího a funkčního materiálu, který je ideální pro sportovní aktivity. Tento speciální materiál umožňuje rychlé odvádění potu z povrchu kůže, čímž udržuje vaše tělo suché a pohodlné během celého tréninku.

Nejprodávanější

dámská sukně na sport, tm. modrá, nám. pruhy, růžová + všité kraťasy Velikost 44 5357 49 775
Novinka
od 1 100 Kč

Země původu: Česká Republika

5353
dámská sukně na sport,černá, námoř. pruhy + všité kraťasy Velikost 44 5418 49 836
Novinka
od 1 100 Kč

Země původu: Česká Republika

5414
dámská sukně na sport,tm. modrá, mandaly země + všité kraťasy Velikost 34 6998 50 1776
Novinka
od 1 100 Kč

Země původu: Česká Republika

6993
dámská sukně na sport,tm. modrá, pestré pruhy + všité kraťasy Velikost 34 6003 49 1180
Novinka
od 1 100 Kč

Země původu: Česká Republika

5998
4 položek celkem

Česká značka z Podkrkonoší

Oblečení od nás je komplet celé ušité v krásném městě Trutnově v podhůří Krkonoš. Kvalitu i pohodlí testujeme na vlastních dětech. :)

Funkčnost a hravý design

S naším oblečením si užijete opravdu "vybarvené" procházky. Díky zvoleným funkčním materiálům budou výlety vaší rodiny plné radosti a bez starostí!

Šijeme i na přání

Barevné kombinace si můžete vymyslet sami a prokonzultovat vaše nápady telefonicky. Rádi vyhovíme vašim přáním. Šijeme pro vás!!

Kvalita je priorita

Zakládáme si na kvalitě materiálů, ze kterých šijeme. Vybíráme pohodlné funkční střihy. Rádi vás přivítáme přímo v naší dílně a provedeme výrobou.

Bájové funkční oblečení

Baja Design je česká oděvní značka sportovního oblečení pro děti a jejich rodiče. Zakládame si na kvalitě materialů i ušití. Používame funkční a pohodlné střihy, které nejdříve testujeme na vlastních dětech. Oblečení pro děti pro Vás šijí české švadleny v pohodlí svého domova. Dílna Baja Design má sídlo v podhůří Krkonoš v Trutnově.

Kompletní kolekce softshellového oblečení pro děti

Nyní v naší nabídce najdete kompletní kolekce softshellového oblečení pro děti. Přes čepice, nákrčníky, trička, mikiny, bundy a až po softshellové kabátky a originální sukýnky.

Pondělí - Pátek

8:00 - 15:30