Kraťasy pro kluky

Představujeme vám moderní a pohodlné kraťasy pro kluky vyrobené v České republice speciálně pro vaše malé dobrodruhy. Naše kraťasy jsou navrženy s ohledem na pohodlí a volnost pohybu, aby vaše děti mohly si užívat každou chvíli. S použitím kvalitních materiálů a pečlivým zpracováním, poskytujeme kraťasy, které jsou odolné a zároveň pohodlné při nošení.

Nejprodávanější

Kraťasy pro kluky, tm. modrý riflový úplet Velikost 134/140 5342 49 770
Novinka
od 300 Kč

Země původu: Česká Republika

5339
sportovní kraťasy pro kluky, tm. modrá + tyrkys Velikost 134/140 7912 48 2451
Novinka
od 300 Kč

Země původu: Česká Republika

7909
2 položek celkem

Česká značka z Podkrkonoší

Oblečení od nás je komplet celé ušité v krásném městě Trutnově v podhůří Krkonoš. Kvalitu i pohodlí testujeme na vlastních dětech. :)

Funkčnost a hravý design

S naším oblečením si užijete opravdu "vybarvené" procházky. Díky zvoleným funkčním materiálům budou výlety vaší rodiny plné radosti a bez starostí!

Šijeme i na přání

Barevné kombinace si můžete vymyslet sami a prokonzultovat vaše nápady telefonicky. Rádi vyhovíme vašim přáním. Šijeme pro vás!!

Kvalita je priorita

Zakládáme si na kvalitě materiálů, ze kterých šijeme. Vybíráme pohodlné funkční střihy. Rádi vás přivítáme přímo v naší dílně a provedeme výrobou.

Bájové funkční oblečení

Baja Design je česká oděvní značka sportovního oblečení pro děti a jejich rodiče. Zakládame si na kvalitě materialů i ušití. Používame funkční a pohodlné střihy, které nejdříve testujeme na vlastních dětech. Oblečení pro děti pro Vás šijí české švadleny v pohodlí svého domova. Dílna Baja Design má sídlo v podhůří Krkonoš v Trutnově.

Kompletní kolekce softshellového oblečení pro děti

Nyní v naší nabídce najdete kompletní kolekce softshellového oblečení pro děti. Přes čepice, nákrčníky, trička, mikiny, bundy a až po softshellové kabátky a originální sukýnky.

Pondělí - Pátek

8:00 - 15:30