Prošívané sukně

Objevte naše prošívané sukně, které vám zaručí nejen stylový vzhled, ale také pohodlí. Naše prošívané sukně jsou vyrobeny v České republice s důrazem na precizní zpracování a moderní design.

Nejprodávanější

dámská zimní sukně, celopropínací, riflový vzor + růžová Velikost 46 6410 51 1479
od 1 480 Kč

Země původu: Česká Republika

6404
dámská zimní sukně, celopropínací, riflový vzor + tyrkysová Velikost 46 6403 50 1472
od 1 480 Kč

Země původu: Česká Republika

6397
PROŠÍVANÁ softshellová sukně pro ženy, tm. modrá + lilie,bok
Novinka
od 1 480 Kč

Země původu: Česká Republika

12063/36
3 položek celkem

Česká značka z Podkrkonoší

Oblečení od nás je komplet celé ušité v krásném městě Trutnově v podhůří Krkonoš. Kvalitu i pohodlí testujeme na vlastních dětech. :)

Funkčnost a hravý design

S naším oblečením si užijete opravdu "vybarvené" procházky. Díky zvoleným funkčním materiálům budou výlety vaší rodiny plné radosti a bez starostí!

Šijeme i na přání

Barevné kombinace si můžete vymyslet sami a prokonzultovat vaše nápady telefonicky. Rádi vyhovíme vašim přáním. Šijeme pro vás!!

Kvalita je priorita

Zakládáme si na kvalitě materiálů, ze kterých šijeme. Vybíráme pohodlné funkční střihy. Rádi vás přivítáme přímo v naší dílně a provedeme výrobou.

Bájové funkční oblečení

Baja Design je česká oděvní značka sportovního oblečení pro děti a jejich rodiče. Zakládame si na kvalitě materialů i ušití. Používame funkční a pohodlné střihy, které nejdříve testujeme na vlastních dětech. Oblečení pro děti pro Vás šijí české švadleny v pohodlí svého domova. Dílna Baja Design má sídlo v podhůří Krkonoš v Trutnově.

Kompletní kolekce softshellového oblečení pro děti

Nyní v naší nabídce najdete kompletní kolekce softshellového oblečení pro děti. Přes čepice, nákrčníky, trička, mikiny, bundy a až po softshellové kabátky a originální sukýnky.

Pondělí - Pátek

8:00 - 15:30