Svetrové mikiny pro ženy

Přinášíme vám stylové a pohodlné svetrové mikiny pro ženy, vyrobené s péčí v České republice. Naše svetrové mikiny jsou ideálním spojením eleganci a pohodlí. S použitím kvalitních materiálů a precizním zpracováním, poskytujeme mikiny, které jsou měkké na dotek a skvěle padnou.

Přidejte do svého šatníku také například stylové kabáty.

Nejprodávanější

svetrová mikina, červená + lebky, bok
1 700 Kč

Země původu: Česká Republika

14481/36
dámská svetrová mikina s kapucou, šedá + fialové mandaly
Novinka
1 500 Kč

Země původu: Česká Republika

12900/36
dámská svetrová mikina s kapucou, šedá + ptáčci, bok
Novinka
1 500 Kč

Země původu: Česká Republika

12894/36
svetrová mikina se stojáčkem, šedá + fialové mandaly, bok
Novinka
1 400 Kč

Země původu: Česká Republika

12906/36
svetrová mikina se stojáčkem, šedá + lilie, bok
Novinka
1 400 Kč

Země původu: Česká Republika

12921/36
5 položek celkem

Česká značka z Podkrkonoší

Oblečení od nás je komplet celé ušité v krásném městě Trutnově v podhůří Krkonoš. Kvalitu i pohodlí testujeme na vlastních dětech. :)

Funkčnost a hravý design

S naším oblečením si užijete opravdu "vybarvené" procházky. Díky zvoleným funkčním materiálům budou výlety vaší rodiny plné radosti a bez starostí!

Šijeme i na přání

Barevné kombinace si můžete vymyslet sami a prokonzultovat vaše nápady telefonicky. Rádi vyhovíme vašim přáním. Šijeme pro vás!!

Kvalita je priorita

Zakládáme si na kvalitě materiálů, ze kterých šijeme. Vybíráme pohodlné funkční střihy. Rádi vás přivítáme přímo v naší dílně a provedeme výrobou.

Bájové funkční oblečení

Baja Design je česká oděvní značka sportovního oblečení pro děti a jejich rodiče. Zakládame si na kvalitě materialů i ušití. Používame funkční a pohodlné střihy, které nejdříve testujeme na vlastních dětech. Oblečení pro děti pro Vás šijí české švadleny v pohodlí svého domova. Dílna Baja Design má sídlo v podhůří Krkonoš v Trutnově.

Kompletní kolekce softshellového oblečení pro děti

Nyní v naší nabídce najdete kompletní kolekce softshellového oblečení pro děti. Přes čepice, nákrčníky, trička, mikiny, bundy a až po softshellové kabátky a originální sukýnky.

Pondělí - Pátek

8:00 - 15:30