Softshellové kalhoty pro holky

VŠECHNY BAREVNÉ KOMBINACE KALHOT MŮŽEME UŠÍT Z JARNÍHO I ZIMNÍHO SOFTSHELLU. Napište nám požadavek do poznámky při objednávce.

Funkční softshellové kalhoty pro holky šijeme v několika variantách. Používáme totiž různé gramáže softshellu. Šijeme kalhoty ze zimního, jarního i letního softshellu. Kalhoty ze ZIMNÍHO softshellu využijete v mírné zimě. V připadě, že dítku obléknete pod takové kalhoty punčocháče či jinou základní vrstvu funkčního oblečení využijete je i v tužších mrazech. JARNÍ softshellové kalhoty se hodí na přechodné období jaro-mírná zima-podzim. Takové kalhoty mají tedy velmi univerzální využití. Poslední variantou jsou kalhoty z LETNÍHO softshellu, který nemám membránu je tenký a pružný. Jsou to velmi pohodlné kalhoty, které dobře poslouží při letních toulkách přírodou. Parametry všech typů softshellu jsou - vodní sloupec: 10 000 mm, prodyšnost: 3 000 g / m2 / 24 hod.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace