Zimní bundy pro chlapečky

Nabízíme široký výběr zimních softshellových bund pro chlapečky vyrobených v České republice. Naše bundy jsou navrženy s ohledem na funkčnost a kvalitu, aby vaši malí dobrodruzi měli teplo a pohodlí i mrazivějších dnech. Ušito ze softshellu s beránkem na rubu.

Nejprodávanější

softshellová bunda pro kluky, černá + game, bok
970 Kč

Země původu: Česká Republika

15368/86
budna pro kluky, reflexní maskáč 15096/86
softshellová bunda, černá + žraloci na černé, bok 15093/86
softshellová bunda pro kluky tm. modrá + modré pruhy, bok 15296/86
softshellová bunda pro kluky, tm. modrá + stavební stroje, bok 15090/86
softshellová bunda, tyrkysová + lvíčci
970 Kč

Země původu: Česká Republika

15099/86
6 položek celkem

Česká značka z Podkrkonoší

Oblečení od nás je komplet celé ušité v krásném městě Trutnově v podhůří Krkonoš. Kvalitu i pohodlí testujeme na vlastních dětech. :)

Funkčnost a hravý design

S naším oblečením si užijete opravdu "vybarvené" procházky. Díky zvoleným funkčním materiálům budou výlety vaší rodiny plné radosti a bez starostí!

Šijeme i na přání

Barevné kombinace si můžete vymyslet sami a prokonzultovat vaše nápady telefonicky. Rádi vyhovíme vašim přáním. Šijeme pro vás!!

Kvalita je priorita

Zakládáme si na kvalitě materiálů, ze kterých šijeme. Vybíráme pohodlné funkční střihy. Rádi vás přivítáme přímo v naší dílně a provedeme výrobou.

Bájové funkční oblečení

Baja Design je česká oděvní značka sportovního oblečení pro děti a jejich rodiče. Zakládame si na kvalitě materialů i ušití. Používame funkční a pohodlné střihy, které nejdříve testujeme na vlastních dětech. Oblečení pro děti pro Vás šijí české švadleny v pohodlí svého domova. Dílna Baja Design má sídlo v podhůří Krkonoš v Trutnově.

Kompletní kolekce softshellového oblečení pro děti

Nyní v naší nabídce najdete kompletní kolekce softshellového oblečení pro děti. Přes čepice, nákrčníky, trička, mikiny, bundy a až po softshellové kabátky a originální sukýnky.

Pondělí - Pátek

8:00 - 15:30