Zdravá lahev ®

Zdravých lahví už máme doma tolik, že asi brzo budou mít v kuchyni svou vlastní skříňku. Rozhodla jsem se nabízet Vám tento produkt z toho důvodu, že je skvělým doplňkem ke sportovnímu funkčnímu oblečení Baja Design. Zdravá lahev je důležitou věcí, kterou by mělo mít každé aktivní dítě pořád u sebe. Nejen při sportu, ale i ve škole. Pitný režim je důležitý za všech okolností. Zajímá vás proč je zdravá lahev ZDRAVÁ?? Nakoukněte na internetové stránky výrobce http://www.zdravalahev.cz/vyhody.htm

ZDRAVÁ LAHEV je nabízena v základní kolekci, která je pravidelně obměňována, a která zpravidla obsahuje 7x lahev objemu 0,5l, 7x lahev objemu 0,7l a 3x lahev objemu 1,0l.
Aktuálně nabízíme kolekci 2019/2020 a stále oblíbenou kolekci 2017/2018. V nabídce je také ZDRAVÁ LAHEV BIKE, kolekce designově přizpůsobena cyklistům a bikerům a také Kolekce VIP, která obsahuje dlouhodobě nejúspěšnější motivy z předchozích kolekcí.

Tyto základní kolekce jsou průběžně doplňovány limitovanými edicemi, které již tvoří nedílnou součást nabídky značky ZDRAVÁ LAHEV.

 

cena

0 499

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace