Kluci 98 - 140

Mám dva syny... a s nimi chodím do přírody moc ráda. To oni byli inspirací v začátcích mého šití. V době, kdy ještě neměli tolik povinností, jsme trávili v lese snad každou volnou chvilku. V té době jsem pochopila, že mé děti potřebují mít oblečení, které jim umožní být venku za každého počasí a že musí být pohodlné.

Funkčnost, jistota, radost

To jsou slova, která vystihují oblečení Baja Design. Díky funkčnosti oblečení budete mít jistotu, že si vaše děti užijí své hry v přírodě v suchu a v pohodě. Barevnost a pohodlnost takového zboží bude radostí pro celou rodinu.

Péče o sportovní oblečení pro kluky

Na praní funkčního sportovního oblečení by se měly používat speciální dětské prací prostředky. Objevíte je ve většině drogérií. Na trhu je velký výběr. Běžné prací gely a prášky obsahují nadmíru chemických přísad, které by mohli pleti vašich dětí škodit. Vhodné jsou prací gely s obsahem aktivujících látek z kokosového a palmového oleje a také s kyselinou mléčnou, která vyrovnává hodnotu pH.

Je vhodná aviváž při praní funkčního oblečení?

Nepoužívejte aviváž, může způsobit snížení kapilárního výkonu vlákna. U výrobků s membránou může snížit, případně úplně zničit funkčnost membrány.

Mohu používat sušičku?

Funkční oblečení Baja Design je šité z materiálů, které jsou rychleschnoucí, proto použití sušičky nebude nutné. Pokud nastane situace, kdy bude nutné oblečení rychle vysušit a opět použít, sušičku doporučuji. Ale pouze u některých materiálů! POZOR!! Je třeba dbát údajů na etiketách zboží, kde si můžete informace o údržbě konktrétního materiálu přečíst.

Žehlení sportovního oblečení pro kluky ky

Většina použitých materiálů se nemačká, proto není žehlení nutné. V připadě nutnosti žehlení dbejte pokynů na etiketě, či v popisu produktu zde.

Co dělat, když se začně odlepovat nažehlovací obrázek či logo?

Je možné, že se po několika vypráních nažehlený obrázek či logo začnou odlepovat. Pomoc je snadná... Stačí přes pečící papír žehličkou logo přežehlit, to se opět k podkladu přichytí (žehlička nastavená na střední stupeň, doba žehlení - cca 7s). Nově používáme na zažehlování speciální lis, který by měl tyto problémy eliminovat.

Mají materiály oblečení Baja Design pro kluky atest nezávadnosti?

Ano. Všechny použité materiály vyhovují standardům nezávadnosti pro děti do 3 let. Mají certifikát oeko-tex standard 100 I. třídy. Pro vaše děti vybíráme jen kvalitu.

cena

170 3 000

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace