Batolata 68 - 92

Pohodlné, funkčí a barevné oblečení pro miminka a batolata od Baja Design ve vel. 68-92. Vaše malá dítka si zaslouží být oblečená tak, aby byla spokojená. Proto využívám rad maminek a snažím se vytvořit kolekce dětského oblečení podle jejich přání. Interakce a zpětná vazba jsou pro mne důležitou součástí tvorby nových střihů a designů. Proto budu velmi ráda, když mi budete své námitky a přání sdělovat. Jedině tak bude oblečení Baja Design Vašim dětem skvěle sloužit.

Oblečení pro miminka - FUNKČNOST, JISTOTA, RADOST

To jsou slova, která vystihují oblečení Baja Design. Díky funkčnosti oblečení budete mít jistotu, že si vaše děti užijí své hry v přírodě v suchu a v pohodě. Barevnost a pohodlnost takového zboží bude radostí pro celou rodinu.

Péče o oblečení pro miminka

Na praní miminkovského oblečení by se měly používat speciální dětské prací prostředky. Objevíte je ve většině drogérií, na trhu je velký výběr. Běžné prací gely a prášky obsahují nadmíru chemických přísad, které by miminko mohly dráždit. Vhodné jsou prací gely s obsahem aktivujících látek z kokosového a palmového oleje a také s kyselinou mléčnou, která vyrovnává hodnotu pH.

Je vhodná aviváž při praní funkčního oblečení pro miminka?

Nepoužívejte aviváž, může způsobit snížení kapilárního výkonu vlákna. U výrobků s membránou může snížit, případně úplně zničit funkčnost membrány.

Mohu používat sušičku?

Funkční oblečení Baja Design je šité z materiálů, které jsou rychleschnoucí, proto použití sušičky nebude nutné. Pokud nastane situace, kdy bude nutné oblečení rychle vysušit a opět použít, sušičku doporučuji. Ale pouze u některých materiálů! POZOR!! Je třeba dbát údajů na etiketách zboží, kde si můžete informace o údržbě konktrétního materiálu přečíst.

Žehlení oblečení pro miminka

Většina použitých materiálů se nemačká, proto není žehlení nutné. V připadě nutnosti žehlení dbejte pokynů na etiketě.

Co dělat, když se začně odlepovat nažehlovací obrázek či logo?

Je možné, že se po několika vypráních nažehlený obrázek či logo začnou odlepovat. Pomoc je snadná... Stačí přes pečící papír žehličkou logo přežehlit, to se opět k podkladu přichytí (žehlička nastevená na střední stupeň, doba žehlení - cca 7s). Nově používáme na zažehlování speciální lis, který by měl tyto problémy eliminovat.

Mají materiály oblečení Baja Design pro miminka atest nezávadnosti?

Ano. Všechny použité materiály vyhovují standardům nezávadnosti pro děti do 3 let. Mají certifikát oeko-tex standard 100 I. třídy. Pro vaše děti vybíráme jen kvalitu.

cena

20 3 000

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace